Bogata oferta basenów termalnych sprzyja wypoczynkowi w Tatrach. Korzystać z nich mogą całe rodziny wspólnie zażywając kąpieli i wodnego szaleństwa. Obecnie na Podhalu funkcjonuje kilka doskonale wyposażonych obiektów z wodnymi atrakcjami: 

 

* Aqua Park Zakopane 

* Termy Szaflary

* Termy Białka Tatrzańska

* Termy Bukowina Tatrzańska

* Termy Chochołowskie

* Gorący Potok

Podhale to przede wszystkim białe szaleństwo. W naszym regionie funkcjonuje wiele tras i wyciągów narciarskich doskonale przygotowanych i o różnym stopniu trudności. Swoje miejsce znajdą tutaj początkujący narciarze jak również profesjonaliści szukający mocnych wrażeń.

 

*  Stacja narciarska Toko Land 

* Ośrodek narciarski Potoczki

* Stok narciarski Rutkow-ski

* Stacja narciarska Murzasichle-ski

 

 

 

Podhale warto poznać też od strony kulinarnej. Podczas wizyty w jednej z regionalnych karczm obowiązkowo trzeba spróbować góralskiej kwaśnicy i prawdziwych oscypków. W pobliżu naszego domu znajduje się wiele regionalnych restauracji, karczm, serwujących wspaniałe smakołyki.

Polecamy Państwu:

 

* Karczma u Furtoka

* Karczma Polaniorka

 

 

 

Biały Dunajec jest niewielką, malowniczo położoną górską miejscowością. Zlokalizowana jest wzdłuż rzeki, od której wzięła swoją nazwę. Dużą popularność zawdzięcza sąsiadującym z nią basenom termalnym - Podhalańskie Termy.

Od centrum Zakopanego Biały Dunajec oddalony jest o zaledwie 7 km. Dogodna lokalizacja przy trasie łączącej Zakopane z Nowym Targiem sprawia, że nasza miejscowość stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów, zarówno zimą, jak jak i latem. Miłośnicy jazdy na nartach mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski.

Fani górskich wycieczek, dzięki dobrej komunikacji busowej, mogą w prosty sposób dostać się do Zakopanego i szlaków Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Biały Dunajec to także idealne miejsce dla wędkarzy. Pobliska rzeka Biały Dunajec obfituje w pstrągi!!!

Atrakcje naszej okolicy:

- baseny termalne,

- hala sportowa,

- liczne wyciągi narciarskie,

- trasa biegowa w Białym Dunajcu,

- kumoterki w Białym Dunajcu

- trasy rowerowe w Białym Dunajcu,

- górskie widoki.

 

 

 

Dom Wypoczynkowy Łukaszczyk

Kontakt

                             Skontaktuj się z Nami                                                                                                                    Znajdz nas na fb

 

ul. Jana Pawła II 158 C

34-425 Biały Dunajec

tel. 18 20 00 316

kom. 600 938 108

 

 

© Copyrights DW Łukaszczyk 2020